Головний форум Переяслав-Хмельницького
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Оригінальний букет у Львові

Участников: 2

Перейти вниз

Оригінальний букет у Львові Empty Оригінальний букет у Львові

Сообщение  jedaykin Вс Фев 20 2022, 13:15

Потрібно щось шикарне і дуже оригінальне купити у Львові з квітів. Дарував своїй дівчині раніше здебільшого троянди, бо вона їх любить, а теперь вона мені натякнула про те що час мені щось інше подарувати)


Последний раз редактировалось: jedaykin (Вс Фев 20 2022, 13:58), всего редактировалось 1 раз(а)
jedaykin
jedaykin
Тільки зайшов

Сообщения : 27
Очки : 37
Репутація : 0
Дата регистрации : 2020-05-28

Вернуться к началу Перейти вниз

Оригінальний букет у Львові Empty Re: Оригінальний букет у Львові

Сообщение  Basreb Вс Фев 20 2022, 13:49

А що сам їй потрібно подарувати вона вам не натякнула? Бо дівчата вони такі, вміють привести вас до правильно рішення)
Basreb
Basreb
Тільки зайшов

Сообщения : 8
Очки : 13
Репутація : 3
Дата регистрации : 2020-08-26

Вернуться к началу Перейти вниз

Оригінальний букет у Львові Empty Re: Оригінальний букет у Львові

Сообщение  jedaykin Вс Фев 20 2022, 13:58

Basreb пишет:А що сам їй потрібно подарувати вона вам не натякнула? Бо дівчата вони такі, вміють привести вас до правильно рішення)

Якби вона мені таке сказали, то я б точно не запитував на форумі про букет квітів. Так що краще щось порадьте)
jedaykin
jedaykin
Тільки зайшов

Сообщения : 27
Очки : 37
Репутація : 0
Дата регистрации : 2020-05-28

Вернуться к началу Перейти вниз

Оригінальний букет у Львові Empty Re: Оригінальний букет у Львові

Сообщение  Basreb Вс Фев 20 2022, 14:13

jedaykin пишет:

Якби вона мені таке сказали, то я б точно не запитував на форумі про букет квітів. Так що краще щось порадьте)


Якщо ви не особливо багато часу витрачаєте, на те щоб дівчині вибрати квіти, то звичайно вона вам буде казати, що ви їй не купуєте нічого оригінального. Хоча як на мене то більшість дівчат та жінок і цього не мають, ну тобто їм взагалі квіти не дарують і вони натякfють що вони хочуть якийсь букетик, а тут ситуація вже не зовсім погана. Ви ж їй даруєте квіти.

Як на мене то взагалі не проблема зараз купити щось оригінальне. Зараз час інтернету, а це означає що є багато квіткових магазинів, а це в свою чергу означає що є конкуренція. А якщо є конкуренція, то кожний намагається створювати і продавати щось унікальне.
Ось я вже декілька разів купував квіти в цьому квітковому магазині https://kvitna.ua/ Там безліч оригінальних букетів і я б на вашому місці подарував букет де крім квітів є ще й солодощі. Я своїй теж таке дарував і їй страшенно сподобалось. Щодо магазину то там все пристойно, можете відгуки про нього на Гугл Картах https://g.page/kvitna?share почитати про нього.
Оригінальний букет у Львові 115_1_240[/quote]
Basreb
Basreb
Тільки зайшов

Сообщения : 8
Очки : 13
Репутація : 3
Дата регистрации : 2020-08-26

Вернуться к началу Перейти вниз

Оригінальний букет у Львові Empty Re: Оригінальний букет у Львові

Сообщение  jedaykin Сб Мар 12 2022, 13:07

Basreb пишет:
Якщо ви не особливо багато часу витрачаєте, на те щоб дівчині вибрати квіти, то звичайно вона вам буде казати, що ви їй не купуєте нічого оригінального. Хоча як на мене то більшість дівчат та жінок і цього не мають, ну тобто їм взагалі квіти не дарують і вони натякfють що вони хочуть якийсь букетик, а тут ситуація вже не зовсім погана. Ви ж їй даруєте квіти.

От дякую величезне. Змістовно написали, пораду дали. Вже заходив в цей магазин, дійсно є там багато цікавих речей, обов'язково щось куплю
jedaykin
jedaykin
Тільки зайшов

Сообщения : 27
Очки : 37
Репутація : 0
Дата регистрации : 2020-05-28

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения